Predikanten Ger.Kerk Vollenhove Predikanten Ger.Kerk Vollenhove

 

In de periode van 6 januari 1887 ( Nederlands Gereformeerde Kerk ) tot 1892 ( Gereformeerde Kerk ), en daarna tot 1936 ging er steeds een consulent voor, die verbonden was aan de classis.

Van 1936 tot 1940 was de voorganger kandidaat A. Douma.


1941 tot 1942 Kandidaat F.W. Tjadens en van

2 november 1941 tot november/december 1944 ( overleden ) als predikant.

 

 

 

 

 


1943 tot 1944 K. Blom ( hulpd. NOP ).


 

 16 februari 1947 tot 5 september 1949,

 Ds. Pos.

 

 

 

 

 


 9 september 1951 tot 7 november 1954,

 Ds.K. Ubels.
 

 

 

 

 


 

16 september 1956 tot 27 april 1962 ( i.c.m. Kraggenburg ),

 Ds. N. Wijngaarden.

 

 

 

 


 

 september 1962 tot 31 mei 1967 ( i.c.m. Kraggenburg ),

 Ds. H. Weggemans.

 

 

 

 


 

 30 maart 1969 tot september 1973 ( i.c.m. Kraggenburg ),

 Ds. S.v.d. Zee.

 

 

 

 


 

 26 april 1974 tot 13 augustus 1978 ( i.c.m. Kraggenburg ),

 Ds.G.H. Renting.

 

 

 

 


 

 15 juni 1982 tot juli 1988,

 Ds. B.H. Baakman.

 

 

 

 


 

 1 januari 1990 tot 11 september 1994,

 Ds. J.C. Sent.

 

 

 

 


 16 september 1996 tot 4 november 2001,

 Ds. A. Hiemstra.
 

 

 

 

 


 3 oktober 2004 tot 12 maart 2006, 

 Da.Mevr. R.D.Both-Mewe. ( overleden )

 

 

 


 1 juli 2007 tot 19 februari 2012.

 Ds.C.P. Both.

 

 

 


  3 maart 2013 tot heden

  Da. Mevr. J.M. Rohaan-Bisperink

terug